Dookoła książek i nie tylko - prasówka nr 77Nie pamiętam, ile mnie tu nie było. A Wy? Mam nadzieję, że z przyjemnością przeczytacie poniższą prasówkę. 

  • Pod koniec 2017 roku (ojej, to już kilka miesięcy temu!) The Guardian opublikował pełną listę 100 najważniejszych książek non-fiction. Próbowałam policzyć, ile z nich przeczytałam... nie ma tego dużo. Niestety. 
  • Na Twitterze pisarz poprosił kobiety, by stworzyły swój opis. Gdyby pisał go mężczyzna. Dziwne? Głupie? A może niezwykle interesujące? Moim zdaniem daje do myślenia.  
  • Zapewne pamiętacie, że lubię czytać książki z kraju, do którego się wybieram. Twórcy aplikacji do nauki języka Babbel poprosili 22 ambasadorów w USA o polecenie jednej ważnej lektury z ich rodzinnych stron. Bardzo inspirujące!
  • Nastoletni wandale zostali skazani na czytanie książek. Co z tego wynikło możecie przeczytać na stronach The New York Times.  
  • Rozliczyliście już swojego PIT-a? Aaaaa wiem, że to okropne pytanie, ale mimo, że pieniądze szczęścia nie dają, to są ważne. Kilka lektur, jak zostać mistrzem zarządzania swoimi finansami poleca The New York Times.  

Biblioteka Narodowa, Sofia, Bułgaria
Źródło: flipfloppeople.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niekoniecznie Papierowe , Blogger